Office Manager

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1185287

Zakres obowiązków:
  • Planowanie spotkań i terminów w biurze
  • Organizacja układu biura oraz zamawianie materiałów biurowych i sprzętu
  • Utrzymywanie stanu biura i organizowanie niezbędnych napraw
  • Współpraca z działem HR w aktualizacji i utrzymaniu polityk biurowych
  • Koordynacja operacji i procedur biurowych
  • Współpraca z działem IT w zakresie sprzętu biurowego
  • Zarządzanie budżetem biura
  • Wsparcie dla odwiedzających
  • Wsparcie w procesie wprowadzania nowych pracowników
  • Rozwiązywanie kwestii związanych z zarządzaniem biurem

Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Front Office Managera lub Administratora biura
  • Znajomość Microsoft Office
  • Język angielski - B2+

Oferta:
  • Praca stacjonarna w nowoczesnym biurze w Krakowie
  • Poniedziałek piątek, 8-16
  • Pakiet benefitów

---Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa