Office Manager / Studio Assistant (część etatu)

Monster Couch sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zespołu Monster Couch w związku z sukcesem Wingspana poszukujemy osoby na stanowisko: Office Manager / Studio Assistant.

Do twoich obowiązków na tym stanowisku będą należały głównie zadania administracyjne związane z opieką nad biurem oraz zespołem. Obsłużysz proces rekrutacyjny i zorganizujesz stanowiska dla przyszłych nowych pracowników, będziesz kontaktować się zarówno z księgowością, jak i partnerami biznesowymi, zajmiesz się też zaopatrzeniem biura we wszystko, co potrzebne do pracy.

Obowiązki:

  • Odciążenie 3-osobowego zarządu z różnych spraw bieżących;
  • Prowadzenie ewidencji dni wolnych i czasu pracy zespołu;
  • Dbanie o zaopatrzenie biura, sprawną pracę zespołu i dobry stan techniczny stanowisk pracy;
  • Obsługa procesu rekrutacji na nowe stanowiska (pisanie i publikacja ogłoszeń, odpisywanie kandydatom, wstępna selekcja, organizacja spotkań rekrutacyjnych);
  • Organizacja stanowisk pracy dla nowych pracowników (włączając zakup sprzętu);
  • Kontakt z księgowością i prawnikami oraz dostarczanie im na bieżąco wszelkich dokumentacji;
  • Obsługa firmowej skrzynki odbiorczej i formularza kontaktowego;
  • Kontakty z wydawcami, dystrybutorami i partnerami biznesowymi w podstawowym zakresie.

Wymagania:

  • Łatwość w komunikacji w języku polskim i angielskim w mowie i na piśmie;
  • Zainteresowanie grami komputerowymi;
  • Znajomość żargonu związanego z grami komputerowymi;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami o różnych priorytetach.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość innych języków;
  • Znajomość prawniczego słownictwa po angielsku na potrzeby czytania umów;
  • Wszelkie umiejętności związane z produkcją gier.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów;
  • Dużą liczbę wyzwań;
  • Różne możliwe ścieżki rozwoju (bizdev, produkcja, testowanie);
  • Możliwość brania udziału w procesie produkcji gier (np. testowanie gier, wytwarzanie zawartości);
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (kiedy aktualne zadania na to pozwalają);
  • Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej.

Prezentacja firmy

Monster Couch is a game development and publishing studio with a proven ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja