Office Manager / Kierownik Biura

Opennet.pl

01-360 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem w dostarczaniu zaawansowanych systemów informatycznych do zarządzania logistyką i procesami operacyjnymi dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw działających z segmencie transportu i logistyki. Nie jesteśmy korporacja ale mamy swoje ambicje, stale się rozwijając i dostarczając rozwiązania, które wyznaczają nowe kierunki i standardy dla branży logistycznej. Do naszego dynamicznie rosnącego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Gwarantujemy samodzielną, pełna codziennych wyzwań pracę na stanowisku, które w zakresie organizacji pracy naszej firmy będzie miała kluczowe znaczenie. W naszej firmie nie znajdziesz gadżetów ale z pewnością otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia, odnajdziesz przyjazną i koleżeńska atmosferę oraz będziesz mógł elastycznie normować swój czas pracy.

Do Twoich zadań w szczególności będzie należało:

• całościowe zarządzanie pracą biura i wsparcie dla poszczególnych zespołów

• nadzór nad obiegiem dokumentów, w tym korespondencji oraz dokumentacji księgowej

• wsparcie w organizacji procesów rekrutacji,

• organizowanie eventów firmowych dla pracowników oraz klientów.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

• doświadczenia na podobnym stanowisku.

• bardzo dobra organizacja pracy,

• umiejętność ustalania priorytetów i dążenia do celu,

• umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,

• odpowiedzialność i sumienność,

W zamian zaoferujemy:

• pracę w pełnym lub częściowym wymiarze godzin, w zależności od Twoich możliwości,

• stałą umowę o pracę lub o ile będzie to dla Ciebie istotne również w formule umowy o współpracy w ramach określonych zleceń,

• samodzielność w działaniu oraz możliwość rozwoju własnych kompetencji zawodowych,

• przyjazną i koleżeńską atmosferę pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wspólnych wartościach.

Prezentacja firmy

OPENNET.PL - Jesteśmy liderem w dostarczaniu zaawansowanych systemów in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja