Oferta dla Pośredników Finansowych

Profi Credit

Ostrołęka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracujesz w banku? Mamy dla Ciebie propozycję!

Może współpracujesz z bankiem?

Policz, ilu klientów nie otrzymało u Ciebie kredytu w zeszłym miesiącu?

A teraz wyobraź sobie, że masz dla większości tych Klientów alternatywną propozycję!

Proponujemy współpracę przy sprzedaży pożyczek pozabankowych!

Nasz produkt jest skierowany dla osób, które nie spełniają wymogów bankowych.

Udzielamy pożyczek na oświadczenie do 9.000 zł, również dla zatrudnionych w firmach prywatnych.

Zacznij z nami zarabiać już dziś!

Zostań naszym partnerem!

Wymagamy:

  • otwartości na nowe możliwości
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • najwyższe prowizje na rynku
  • promocje
  • materiały reklamowe
  • wsparcie managera

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta