Obsługa klienta z językiem niemieckim/francuskim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1166946

Praca dla międzynarodowej korporacji bez doświadczenia! Jeśli mówisz płynnie w języku obcym, to kierujemy to ogłoszenie właśnie do Ciebie!

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji szukamy osoby na stanowisko obsługi klienta. Twoim głównym obowiązkiem będzie przede wszystkim wsparcie i zaangażowanie kontrahentów za pośrednictwem maila, bądź telefonu. Jeśli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie i rozpocząć budowanie swojej ścieżki kariery – czekamy na Twoje CV!

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń, które pozwolą Ci wdrożyć się do firmy, a także rozwinąć Twoje umiejętności
  • Benefity, takie jak: dofinansowanie aktywności sportowych, prywatna opieka medyczna i wiele innych
  • Pracę hybrydową w międzynarodowej korporacji, która stawia na rozwój
  • Zdobycie pierwszego doświadczenia i kreowania ścieżki kariery

Czego oczekujemy?
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Język niemiecki lub francuski na poziomie min. B2
  • Orientacja na klienta
  • Otwartość i zaangażowanie

Dołącz do nas już dziś, wysyłając swoją aplikację

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy