Obsługa klienta w języku angielskim!

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1117227

Wsparcie klientów anglojęzycznych!

Będziesz idealnym kandydatem jeśli:
  • mówisz świetnie po angielsku i ważne jest dla Ciebie aby używać go na co dzień
  • chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie
  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • masz wysoką kulturę osobistą

Twoje przyszłe obowiązki:
  • opieka nad klientami biznesowymi firmy
  • odbieranie połączeń przychodzących od klientów biznesowych
  • standardowe rozwiązywanie typowych problemów, kreatywne podejście do nietypowych zapytań;
  • tworzenie przyjaznego punktu pomocy dla naszych klientów
  • kontakt z innymi działami firmy

Kogo poszukujemy?
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, wysoka kultura wypowiedzi
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • otwartość wobec ludzi i nowych zadań;
  • pogodna postawa nawet pod presją stresu i zadań
  • kreatywności oraz łatwości w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy zatrudnienie w:

  • oparciu o umowę o pracę, pełen pakiet benefitów
  • przyjaznym miejscu pracy
  • rozwijającym się zespole - możliwości rozwoju i awansu
  • nowoczesnym i w pełni wyposażonym wieżowcu
Co powinieneś zrobić?
Jeśli jesteś zainteresowany/a – Aplikuj!
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland