Obsługa i promowanie sklepu internetowego Warszawa

Makoinstal s.c.

04-175 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Makoinstal z 20 letnim doświadczeniem z Warszawy zajmująca się sprzedażą wyposażenia łazienkowego (suszarki do rąk, baterie umywalkowe, poręcze dla niepełnosprawnych, akcesoria łazienkowe do toalet publicznych itp. ) zatrudni osobę do obsługi sklepów internetowych oraz aukcji na Allegro.

Wymagania

  • swobodnego poruszania się w środowisku internetowym
  • umiejętności obsługi komputera
  • doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego
  • umiejętności obsługi aukcji na Allegro
  • wystawianie aukcji, opracowywanie sprzedaży, kontakt z klientem
  • promowanie sklepu poprzez akcje promocyjne
  • umiejętności samodzielnego myślenia
  • uczciwości i odpowiedzialności
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało :

  •  obsługa sklepu internetowego
  • wprowadzanie produktów i opisów na stronę internetową
  • przygotowywanie aukcji internetowych
  • promowanie sklepu internetowego poprzez róznego typu kampanie
  • pozyskiwanie nowych Klientów

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę
  • pracę na stałe

Prezentacja firmy

Firma Makoinstal zajmuje się produkcją oraz dystrybucją specjalis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce