O2C Accountant with English

HAYS

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1171913

Dla naszego klienta firmy - międzynarodowej firmy z branży dystrybucji części w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko O2C Specialist z językiem angielskim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ocenę ryzyka kredytowego naszych klientów, oraz odpowiednią alokację gotówki. Do głównych zadań administracyjnych na stanowisku będzie należało wykonywanie procesu przetwarzania danych podstawowych klienta, a także księgowanie faktur. W skład obowiązków wejdzie także przygotowywanie tygodniowych lub miesięcznych sprawozdań i rejestrów oraz przedstawianie raportów dla jednostki nadzorującej. Zadaniem na tym stanowisku będzie również uczestnictwo w ciągłym ulepszaniu procesu finansowego.

Poszukujemy osób:
  • Komunikatywnych, asertywnych
  • Z umiejętnością skutecznego porozumiewania się w języku angielskim
  • Cechujących się dokładnością i dbałością o szczegóły
  • Doświadczenie w pracy w SSC/BPO lub Customer Service będzie dodatkowym atutem

 Firma oferuje:
  • Elastyczne godziny pracy: od 07:00-09:00, kończąc odpowiednio o 15:00-17:00
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Indywidualne podejście i przyjazną atmosferę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bezpłatne szkolenia językowe z native speakerami, seminaria i kursy
  • Program poleceń pracowników
  • Dogodna lokalizacja w sercu aglomeracji
  • Brak dress code
  • Bezpłatny parking dla rowerów

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy