New Business Specialist

Codahead

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim oraz zagranicznym w oparciu o nowoczesne metody marketingowe,
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • sporządzanie i administracja umowami sprzedażowymi

Oferujemy:

  • wynagrodzenie składające się z podstawy + prowizji od każdego pozyskanego kontraktu,
  • pakiet szkoleniowy (roczny budżet szkoleniowy w wysokości 2500 zł netto, platforma szkoleniowa, zajęcia językowe, biblioteczka firmowa),
  • pakiet benefitów pracowniczych (multisport, luxmed),
  • elastyczne godziny pracy (8/10-16/18) z przerwą na lunch wliczoną w czas pracy (12.30-13.30),
  • niekorporacyjna atmosfera (liczne spotkania i wyjazdy integracyjne),
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pełne wyzwań samodzielne stanowisko,
  • dopłaty do miejskiego parkingu
  • biuro w centrum miasta

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami zawodowymi,
  • znajomość technik sprzedażowych oraz umiejętność negocjacji,
  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • kreatywność w podejmowanych działaniach,
  • samodzielność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Firma Codahead to software house z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta