New Business Manager

Mediaflex Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • Lubisz kontakt z ludźmi
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności perswazyjne
  • Zawsze dążysz do osiągnięcia wyznaczonych celów

A dodatkowo cenisz sobie swobodne środowisko pracy i dobrą atmosferę - być może szukamy Ciebie!

Zadania

  • Budowanie i rozwijanie bazy klientów
  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (kontakt telefoniczny, mailowy, media społecznościowe)
  • Wsparcie w procesie przygotowania ofert i prezentacji handlowych
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Organizacja spotkań handlowych
  • Praca w CRM
  • Współpraca z Project Managerem i Marketingiem

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii, z możliwością rzeczywistego wpływu na rozwój firmy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach, dostęp do wewnętrznej biblioteczki
  • Dowolną formę zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu (UoP lub b2b z płatnym urlopem)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30 - 9:00)
  • Pakiet benefitów (MultiSport, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego)
  • W biurze zapewnione: darmowe napoje, kawa, herbaty, często owoce i słodycze
  • Wspólne integracje po pracy

Wymagania

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Motywacja i energia do działania
  • Ciągła chęć rozwoju własnych umiejętności
  • Otwartość oraz zdolność budowania zaufania i relacji
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, konsekwencja w działaniu

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży i/lub pozyskiwaniu klientów
  • Ogólna znajomości rynku IT, która pozwoli na efektywną sprzedaż naszych produktów
  • Znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi