New Business Manager

GRANDES IDEAS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

GRANDES IDEAS jest agencją mediową zajmującą się tworzeniem strategii reklamowych, analizami rynku mediowego oraz planowaniem i zakupem mediów.

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:
 analiza trendów rynkowych,
 aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
 przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji,
 utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
 negocjowanie umów oraz nadzór nad ich realizacją,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
 znajomości technik sprzedażowych
 samodzielności i inicjatywy w dążeniu do realizacji celów
 skuteczności i konsekwencji w działaniu
 odpowiedzialności i komunikatywności
 dobrej organizacji pracy
 operatywności i kreatywności, niekonwencjonalnych pomysłów
 umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
 znajomości pakietu Microsoft Office
 prawa jazdy kategorii B
Mile widziane będą:
 wcześniejsza praca na podobnym stanowisku w firmach z branży „mediowej’, agencjach reklamowych
 sukcesy sprzedażowe
 znajomość rynku mediów

Prezentacja firmy

GRANDES IDEAS jest agencją mediową zajmującą się tworzeniem strategii re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
 atrakcyjne wynagrodzenie, premie okresowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management