New Business Manager/Sales Manager M/2019

Brave Brain S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES:

• współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży,

• optymalizacja działań sprzedażowych poprzez właściwy dobór kanałów i narzędzi,

• rozwijanie bazy Klientów na podstawie klucza kompetencyjnego naszej agencji,

• prezentacja naszej agencji u potencjalnych Klientów,

• przygotowywanie ofert,

• prowadzenie negocjacji z potencjalnymi Klientami,

• realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

WYMAGANIA DOT. KANDYDATA:

• doświadczenie w dziale Client Service agencji reklamowej,

• znajomość zagadnień dotyczących marketingu i reklamy,

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji biznesowych,

• umiejętność efektywnej komunikacji na każdym polu,

• umiejętność prowadzenia prezentacji i spotkań biznesowych,

• dynamiczna osobowość, sportowiec z natury i stylu życia.

OFERUJEMY:

• dużą samodzielność i duże wyzwania,

• niekorporacyjny klimat pracy,

• wsparcie zespołu doświadczonych profesjonalistów,

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),

• rozwój zawodowy.

Czekamy na Twoją aplikację.

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa Brave Brain z Krakowa. Specjalizujemy się w tworzeniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
minimum 1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 560PLN - 8 250PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management