New Business Account Manager

Webmedio

00-389 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Webmedio poszukuje osoby na stanowisko Account Manager/ New Business

 Opis stanowiska:

  • realizacją planów sprzedażowych
  • budowaniem i utrzymywaniem pozytywnych relacji
  • realizacja przydzielonych budżetów sprzedażowych,
  • tworzenie prezentacji i ofert,
  • udział w przygotowywaniu umów i koordynacja ich realizacji.

 Oferujemy:

  • niezależność w zakresie realizacji zadań
  • możliwość zdobycia unikatowej wiedzy i praktycznego doświadczenia pod okiem
  • fajny klimat i przyjemną atmosferę pracy

Wymagania

  • osoba kreatywna, otwarta oraz łatwo nawiązują kontakty
  • min rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności sprzedażowych oraz komunikacyjnych

Prezentacja firmy

Agencja Webmedio została założona w 2009 roku. Zaczynaliśmy od tw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż