Opis stanowiska pracy

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się rozwojem oraz utrzymaniem systemów do zarządzania relacjami z klientem

Obecnie do Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko :

.Net Developer

Wymagania

- dobra znajomośc systemów Unix i umiejętność programowania w shell-u
- dobra znajomość SQL i zagadnień z obszaru Hurtowni danych będzie dodatkowym atutem
- zdolności analityczne
- znajomość jęz. angielskiego w stopniu podstawowym

Prezentacja firmy

Firma Novaris zajmuje się szeroko pojętymi usługami w zakresie IT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
350PLN - 450PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych