Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce, do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania, niezależnie od wykształcenia i dziedziny.

Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji.

Idealny profil:

  • Jesteś pasjonatem, entuzjastą i lubisz dzielić się swoją wiedzą z innymi.
  • Posiadasz świadectwo ukończenia szkoły średniej, stopień uniwersytecki lub praktyczne doświadczenie z dziedziny, której chcesz uczyć.
  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną, a zarazem solidnym i zaangażowanym nauczycielem.
  • Podobnie jak my uważasz, że praca nauczyciela jest czymś wyjątkowym!

Korzyści:

  • Wybór własnych stawek godzinowych (bez prowizji).
  • Ustalanie najwygodniejszego dla Ciebie harmonogramu.
  • Tysiące potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci.
  • Możliwość prowadzenia zajęć indywidulanyh, grupowych lub online przez kamerę internetową.

Prezentacja firmy

Superprof to strona referencyjna przeznaczona do dzielenia się wiedzą, j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Sport / Rekreacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja