Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Izabelin

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Gminne Przedszkole im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
Miejscowość: Izabelin
Ulica: Tadeusza Kościuszki
Nr domu: 17
Kod pocztowy: 05-080

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2023-05-18
Termin składania dokumentów: 2023-06-30
Opis oferty pracy:

Dyrektor Gminnego Przedszkola im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel wychowania przedszkolnego.

 Miejsce pracy:

Gminne Przedszkole im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie

Ul. T. Kościuszki 17, 05-080 Izabelin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

- opieka nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola,

- dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,

- prowadzenie pracy dydaktyczno–wychowawczej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującymi programami nauczania oraz podstawą programową wychowania przedszkolnego,

- współpraca z rodzicami,

- ścisła współpraca z dyrekcją przedszkola oraz czynny udział w działalności przedszkola.

 Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe pedagogiczne - min. studia podyplomowe (specjalność uprawniająca
do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym),

- obywatelstwo polskie lub w przypadku osoby nieposiadającej obywatelstwa polskiego – spełnienie wymagań z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 o pracownikach samorządowych,

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

- niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- nieposzlakowana opinia.

 Wymagania dodatkowe:

- doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela,

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

- wysoka kultura osobista,

- kreatywność,

- odpowiedzialność,

- znajomość języka angielskiego,

- mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

 Oferujemy:

- możliwość aktywnego realizowania własnych pomysłów edukacyjnych,

- stabilne zatrudnienie w placówce oświatowej,

- pracę na umowę o pracę na pełen etat,

- możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- wsparcie dyrektora oraz specjalistów,

- bogate zaplecze dydaktyczne i lokalowe (sala SI, sala doświadczania świata, sala reprezentacyjna),

- pracę w zgranym zespole,

- przyjazną atmosferę.

 Informacja o warunkach pracy i płacy na danym stanowisku:

- w przypadku nauczyciela początkującego pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony na okres 2 lat, po tym okresie istnieje możliwość zawarcia kolejnej umowy o pracę;

- w przypadku nauczyciela posiadającego co najmniej 2 lata udokumentowanej pracy na stanowisku nauczyciela, umowa o pracę zawierana jest na czas nieokreślony;

- w przypadku nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego umowa o pracę zawierana jest na podstawie mianowania;

 Czas pracy:

pełny etat, przeciętnie 25 godz. dydaktycznych tygodniowo, w 40-godzinnym tygodniu pracy.

Wynagrodzenie miesięczne:

- wynagrodzenie zasadnicze w wysokości określonej w Rozporządzeniu z 24 sierpnia 2022 r. sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli (Dz.U. poz. 1798),

- dodatek funkcyjny dla wychowawcy,

- dodatek wiejski w wysokości 10% wynagrodzenia zasadniczego,

- dodatek motywacyjny,

- dodatek za wieloletnią pracę w zależności od posiadanego stażu pracy.

 Inne składniki wynagrodzenia:

Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw.” trzynastka” zgodnie z ustawą z dnia 12 grudnia 1997 r.(tj. Dz.U.2018 r. poz. 1872).

 Wymagane dokumenty i oświadczenia:

- życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie dokumentów osobiste, na adres mailowy: przedszkole@izabelin.pl lub  za pośrednictwem poczty na adres: Gminne Przedszkole im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie; ul. Tadeusza Kościuszki 17; 05-080 Izabelin.