NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

SPEKTRUM AGNIESZKA BŁOCH

Choszczno, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0002

Obowiązki:

Nauczyciel placówki realizuje zadania wychowawczo – dydaktyczne i opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, celami zawartymi w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji oraz koncepcji pracy placówki/planie pracy placówki.

Prowadzenie obserwacji pedagogicznych/ diagnozy pedagogicznej mających na celu poznanie i zabezpieczenie potrzeb rozwojowych dzieci, dokonywanie ewaluacji rozwoju dziecka oraz dokumentowanie tych działań.

Rzetelne i systematyczne oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prowadzenie następującej dokumentacji pedagogicznej:
a. dziennik zajęć przedszkola,
b. dokumentacja planowania pracy,
c. arkusze obserwacji, diagnozy dzieci
d. dokumentacji pracy indywidualnej

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Osoba ubiegająca się o stanowisko nauczyciela musi posiadać wykształcenie pedagogiczne uprawniające do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

Miejsce pracy: Jagiełły 21a, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy