Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Choszczno" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy lokalizacja: Choszczno

Sortuj według:
  • ANIMATOR KULTURY-INSTRUKTOR

    15 Wojskowy Oddział Gospodarczy

    Choszczno, zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/20/0554Obowiązki:Animator kulturyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie ogólnokształcące, brakZawód:Animator kultury*Wymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), brakMiejsce pracy: Chrobrego 8, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do ...

  • inspektor weterynaryjny

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Choszcznie

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii w ChoszczniePowiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:inspektor weterynaryjny do spraw pasz i ubocznych produktów zwierzęcych zespół ds. Bezpieczeństwa żywności , Pasz i UtylizacjiInspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Choszcznie ul. MALCZEWSKIEGO 17/1, 73-200 ChoszcznoZakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy ...

  • Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

    Moltton

    Gorzów Wielkopolski, Choszczno, Myślibórz, Strzelce Krajeńskie, zachodniopomorskie

    Zakres obowiązków: prace naprawcze, serwisowe, remontowe i prewencyjne w obszarach utrzymania ruchu, naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych oraz aparatów elektrycznych na podległym obszarze, realizuje zlecenia wydane przez bezpośredniego przełożonego, współpraca z technikami DUR i pracownikami produkcji. Wymagania: wymagane doświadczenie w pracy z maszynami, mile widziane w dziale Utrzymania Ruchu ...