Nauczyciel, Szkoła podstawowa, wychowanie fizyczne

Miejsce pracy: Pruszków

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa "Azymut" i Liceum Ogólnokształcące "Pryzmat" i Przedszkole Promienie
Miejscowość: Pruszków
Ulica: Staszica
Nr domu: 1
Kod pocztowy: 05-800

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie fizyczne
Liczba godzin w tygodniu: 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2023-05-08
Termin składania dokumentów: 2023-06-16
Opis oferty pracy:

Szkoła Podstawowa Azymut Fundacji Sternik oraz Akademickie Liceum Pryzmat Fundacji Sternik zatrudni nauczyciela wychowania fizycznego w wymiarze 25 godzin tygodniowo.

ZADANIA:

·       prowadzenie ciekawych zajęć, które będą rozwijać i doskonalić sprawność fizyczną uczniów i wspierać ich rozwój psychofizyczny,

·       realizowanie programu wychowania fizycznego przy użyciu nowych metod nauczania oraz środków dydaktycznych,

·       uwrażliwianie uczniów na ważną rolę sportu, rekreacji i higieny w codziennym życiu,

·       rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie własne i innych,

·       umiejętne dostosowanie zajęć do poziomu sprawności uczniów,

·       aktywna współpraca z przełożonymi

WYMAGANIA:

·       przygotowanie pedagogiczne oraz kompetencje dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze do pracy z dziećmi,

·       dobra organizacja pracy własnej i innych,

·       utożsamianie się z filozofią i założeniami szkoły,

·       kreatywność i otwartość na różne metody pracy,

·       pasja i zaangażowanie.

CO OFERUJEMY:

·       pracę w jednej z najlepszych szkół w Polsce (wg CKE i Perspektyw),

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od września 2023 roku,

·       pomoc dydaktyczno-merytoryczną,

·       wspierającą i przyjazną atmosferę,

·       komfortowe warunki pracy,

·       możliwość rozwoju, kursy i szkolenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres sekretariat@sternikpruszkow.edu.pl