Nauczyciel, Szkoła podstawowa, język polski

Miejsce pracy: Otwock

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Otwocku
Miejscowość: Otwock
Ulica: Czerska
Nr domu: 21
Kod pocztowy: 05-400

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: język polski
Liczba godzin w tygodniu: 15
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2022-06-28
Termin składania dokumentów: 2022-07-08
Opis oferty pracy:

Nowoczesna, kameralna szkoła zatrudni od nowego semestru nauczyciela j.polskiego. od kandydata oczekujemy:

- umiejętności prowadzenia ciekawych i dobrze merytorycznie przygotowanych zajęć,

- niesienie pomocy uczniom przygotowującym się do egzaminu ósmoklasisty,

- wspieranie uczniów w procesie uczenia,

- pracy metodą oceniania kształtującego.

Oferujemy wsparcie merytoryczne na każdym etapie przygotowań do pracy oraz w trakcie jej wykonywania. Oferujemy system szkoleń podnoszących kompetencje nauczyciela.

Powierzymy obowiązki nauczyciela:

       a. języka polskiego w kl. 4-6 (15h),

      b. prowadzącego zajęcia wyrównawcze ( 0,5h),

     c. prowadzącego konsultacje przedmiotowe (0,5 h),

    d. wychowawcy (2h),

    f. prowadzącego zajęcia pozalekcyjne (1h)

   g. dodatkowo  4 h na pracę biurową- przygotowanie zajęć

Wynagrodzenie początkowe  w zależności od stażu od 3800 brutto. Szkoła gwarantuje pracę w niewielkich klasach (do 16 osób) oraz możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia.