Nauczyciel, Punkt przedszkolny, terapeuta dziecka z autyzmem

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Płock, mazowieckie

Miejsce pracy: Płock

Dane adresowe:

Typ: Punkt przedszkolny
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Małgorzaty Chmielewskiej
Miejscowość: Płock
Ulica: Kwiatowa
Nr domu: 3B
Kod pocztowy: 09-400
Telefon: 669288377
Email: kontakt@mc-program.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pedagogiki pozostałe
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2017-11-28
Termin składania dokumentów: 2017-12-22
Opis oferty pracy:

Opis stanowiska pracy

 prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć terapeutycznych dla dzieci z autyzmem

 tworzenie oraz realizacja programów zajęć dla dziecka / grupy

 wykonywanie badań, testów i oceny funkcjonalnej dziecka

 współtworzenie i realizacja Indywidualnych Programów Edukacyjno – Terapeutycznych dla

podopiecznych

 przygotowywanie pomocy do zajęć

 udział w Radach Pedagogicznych, spotkaniach konsultacyjnych i superwizjach zespołu

 pisanie opinii

 prowadzenie dokumentacji

 udział w spotkaniach z rodzicami podopiecznych, współpraca z rodziną

Oferujemy:

 pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie

 pracę w zespole specjalistów

 udział w ciekawym przedsięwzięciu nakierowanym na pomoc dzieciom z autyzmem przyjazną

atmosferę pracy

 bardzo dobre warunki pracy​

 wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracy z dziećmi z autyzmem

 możliwość podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

 absolwenci studiów wyższych z zakresu:psychologii, pedagogiki specjalnej, logopedii, fizjoterapii,

terapeutę SI

 ukończenie wybranych dodatkowych kursów lub szkoleń w zakresie diagnozy i terapii dzieci z

autyzmem (np.: metoda behawioralna, ESDM, SI, metoda krakowska,  kurs Fundacji Synapsis,

Metoda Dobrego Startu, metoda Weroniki Sherborne, PEP-R, VB-MAPP)

 wiedza z zakresu pracy z dziećmi z autyzmem

 umiejętność opracowywania programów nauczania

 łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi

 czerpanie przyjemności z pracy z dziećmi

 zdolności plastyczne i muzyczne

 stabilność emocjonalna oraz umiejętność pracy w zespole

 punktualność, odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność, pracowitość

 chęć rozwoju i gotowość do szkoleń

 posiadanie aktualnej książeczki SANEPID