Nauczyciel przedmiotów szkolnych

Hays Poland

Warszawa, zagranica

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1146824

Opis stanowiska pracy:

Dołącz do niemieckiego sektora publicznego i rozpocznij satysfakcjonującą i stabilną karierę jako nauczyciel.
W zależności od klasy i typu szkoły będziesz odpowiedzialny za nauczanie jednego z następujących przedmiotów: język angielski, matematyka, fizyka, chemia, język francuski, wychowanie fizyczne, sztuka/wiedza o kulturze, zdrowie i opieka, wychowanie społeczne, biologia, informatyka, technologia metalu, inżynieria elektryczna lub innego przedmiotu z planu lekcji.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2 według CEFR
  • Co najmniej półroczne doświadczenie w nauczaniu
  • Prawo do pracy na terenie Unii Europejskiej

Mile widziane:

  • Posiadanie uprawnień dydaktycznych

Co otrzymasz w zamian:

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania
  • Wsparcie w znalezieniu pracy dla partnera
  • Umowę na pełen etat
  • Dobre i stabilne warunki pracy, doskonałe świadczenia emerytalne i możliwość pracy w profesji cieszącej się wyjątkowym społecznym szacunkiem

Lokalizacja:

  • Niemcy, Saksonia-Anhalt

Co należy teraz zrobić:

Zaaplikuj przez opcję 'Aplikuj teraz'i załącz aktualne CV albo skontaktuj się z nami!

Jeśli to stanowisko nie jest dla Ciebie odpowiednie, ale znasz kogoś, kto byłby zainteresowany, podziel się linkiem do ogłoszenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland