Nauczyciel, Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza w systemie oświaty, oligofrenopedagog

OREW

Wołomin, mazowieckie

Miejsce pracy: Wołomin

Dane adresowe:

Typ: Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza w systemie oświaty
Rodzaj placówki: niepubliczna bez uprawnień szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: OREW
Miejscowość: Wołomin
Ulica: NADMEŃSKA
Nr domu: 8H
Kod pocztowy: 05-200

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: oligofrenopedagogika
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2023-03-10
Termin składania dokumentów: 2023-03-30
Opis oferty pracy:

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
 Koło w Kobyłce

 aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko: oligofrenopedagoga.

Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjno –Edukacyjno – Wychowawczy,
 ul. Nadmeńska 8H, 05-230 Kobyłka

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki,
 studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki funkcjonujące również pod nazwą: EIRON (Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną)
- znajomość metod i narzędzi diagnostycznych,
- umiejętność tworzenia IPET, IPZ.

Obowiązki:
- prowadzenie zajęć rewalidacyjno –wychowawczych z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami,
- diagnozowanie oraz tworzenie indywidualnych programów.

Mile widziane:
- ukończone kursy specjalistyczne, kursy
- znajomość alternatywnych i wspomagających metod komunikacji (m.in. Makaton)

Oferujemy:
-umowę o pracę na cały etat
- stabilne zatrudnienie i unormowany czas pracy
- zatrudnienie z KP, istnieje możliwość robienia stopnia awansu zawodowego.

Zainteresowane osoby spełniające w/w wymagania prosimy
 o przesłanie CV na adres:

dyrektor.orew@psoni.waw.pl
z dopiskiem: oligofrenopedagog

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.