Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

International Trilingual School of Warsaw

warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: International Trilingual School of Warsaw
Miejscowość: warszawa
Ulica: karowa
Nr domu: 14/16 lok
Kod pocztowy: 00-324
Telefon: 503072119
Email: anna.maliszewska@3languages.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: edukacja wczesnoszkolna
Liczba godzin w tygodniu: 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-02-04
Termin składania dokumentów: 2021-05-31
Opis oferty pracy:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Warszawie (Praga Południe) poszukuje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej od września 2021.

Zakres obowiązków:

·        prowadzenie zajęć w klasach 4-8

·        przygotowywanie uczniów do egzaminu ósmoklasisty

Oczekujemy:

  • ·        wykształcenie wyższe, z uprawnieniami do prowadzenia zajęć
  • ·        doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • ·        doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do testów kompetencyjnych
  • ·        znajomość języka angielskiego jest atutem
  • kwalifikacje do nauczania więcej niż jednego przedmiotu zgodnie z polską podstawą programową w szkole podstawowej są atutem

Oferujemy:

  • ·        pracę przy ciekawym projekcie
  • ·        pracę w międzynarodowym zespole
  • ·        wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • zamieszkanie dla osób spoza Warszawy

Prosimy o przesłanie:

-cv wraz ze zdjęciem

-listu motywującego określającego szczegółowo osobista i zawodową filozofię związaną z uczeniem sie i nauczaniem

-listę co najmniej 3 referencji z adresami mailowymi i numerami telefonów osób, które takich referencji mogą udzielić