Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Miejsce pracy: Pruszków

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa "Azymut" i Liceum Ogólnokształcące "Pryzmat" i Przedszkole Promienie
Miejscowość: Pruszków
Ulica: Staszica
Nr domu: 1
Kod pocztowy: 05-800

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2023-05-17
Termin składania dokumentów: 2023-06-17
Opis oferty pracy:

Dyrektor Przedszkola Promienie Stowarzyszenia Sternik zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej w wymiarze 40 godzin tygodniowo.

ZADANIA:

·       Prowadzenie ciekawych zajęć dydaktycznych przygotowujących dzieci do nauki w szkole

·       Wykonywanie pracy opiekuńczo-wychowawczej w oparciu o zasady harmonijnego rozwoju dzieci w sferze fizycznej, psychicznej, społecznej i duchowej

·       Wspieranie rozwoju dzieci zgodnego z personalistycznym podejściem do każdego wychowanka

·       Przygotowywanie wydarzeń przedszkolnych i uczestniczenie w nich

·       Współpracowanie z rodzicami i specjalistami w celu indywidualizacji pracy z dziećmi

WYMAGANIA:

·       Przygotowanie pedagogiczne oraz kompetencje dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze do pracy z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat

·       Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

·       Utożsamianie się z filozofią i założeniami przedszkola

·       Kreatywność i otwartość na różne metody pracy

·       Pasja i zaangażowanie

CO OFERUJEMY:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od września 2023

·       Pomoc dydaktyczno-merytoryczną

·       Wspierającą i przyjazną atmosferę

·       Komfortowe warunki pracy

·       Możliwość rozwoju, kursy i szkolenia

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres sekretariat@sternikpruszkow.edu.pl