Narzędziowiec // 1- zmiana

Gi Group Poland S.A.

Pruszków, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Pruszków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ostrzenie i przygotowanie narzędzi do produkcji (wiertła, gwintowniki, płytki itd.)
  • Dobór narzędzi wg technologii
  • Kontrola stanów magazynowych narzędzi
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Znajomość geometrii narzędzi

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie - bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pracę tylko na 1- zmianę (8:00- 16:00)
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania nowych uprawnień

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.