Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

MURARZ

Miejsce pracy: Francja, Bordeaux

nr ref: MUR/08/2019

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie około 8000 - 10 000 PLN brutto
  • Stawka godzinowa 10,50- 12 EUR/h,
  • Przewidziane nadgodziny płatne +25% i +50 % do stawki godzinowej
  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • Ekiwalent żywieniowy 9,50 EUR/ dzień
  • Dodatek transportowy Francja/ Polska 141 euro/ 3 miesiące
  • Dodatkowe ubezpieczenie nie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Umowa na polskich warunkach - zapewniamy wszelkie formalności związane z pracą za granicą: karty EKUZ, certyfikaty A1, deklaracje do inspekcji pracy
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu i opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu

ZAKRES PRAC:

  • budowa nowych domów ,
  • czytanie planów ,
  • montaż ścian w cegle , pustaku
  • montaż płyt betonowych

Wymagania

  • umiejętność czytania planów
  • doświadczenie
  • język francuski lub hiszpański lub portugalski
  • prawo jazdy mile widziane

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie