Sidrom Sp. z o.o.

Murarz

Od: Sidrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Francja

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej, dla naszego stałego klienta we Francji, rekrutujemy pracowników na stanowisko:

Murarz – Francja

Obowiązki:

  • kompleksowe prace murarskie, budowanie od podstaw
  • wykonywanie zbrojeń, montaż i demontaż szalunków
  • betonowanie

Wymagane:

  • Umiejętność wykonywania prac budowlanych, doświadczenie min 3 lata
  • Minimum podstawowa znajomość j. francuskiego
  • Samodzielność
  • Mile widziane prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące – możliwe stała współpraca
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na minimum 30 dni przed wyjazdem

Pracodawca zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę podopisywaną z polską Agencją
  • Pracę w wymiarze 39 h/tydzień (ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo)
  • Zwrot kosztów dojazdu do Francji i powrotu do kraju
  • Zakwaterowanie bezpłatne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez przycisk "Aplikuj".