Murarz (Pracownik Tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Francja okolice Nantes

Praca polega na renowacji starych oraz zabytkowych budynków.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na stanowisku: MURARZ ,
  • Mile widziane doświadczenie pracy we Francji,
  • Mile widziany własny samochód.

Wymagania

Nasi pracownicy otrzymują:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach polskich,
Wynagrodzenie:
Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto za godzinę pracy,
Panier : 9,33 € ( 0,13 € brutto + 9,20 € netto ) za przepracowany dzień,
Możliwość nadgodzin:
od 36 godziny w tygodniu : 14,38 € brutto,
od 44 godziny w tygodniu: 17,25 € brutto
Dodatki ze strony agencji :
+10% wynagrodzenia - dodatek urlopowy miesięczny,
+10% wynagrodzenia - premia końca misji,
Możliwość długoterminowej współpracy,
Bezpłatne zakwaterowanie,
Dodatek eksploatacyjny za użytkowanie auta we Francji,
Pokrywamy koszty przejazdu do Francji,
Wsparcie na każdym etapie współpracy,
Opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna