Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monterka/Monter

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- składanie manualne drobnych elementów,
- kontrola wizualna jakości produktu,
- obsługa komputera w zakresie podstawowym.

Wymagania:
- spostrzegawczość,
- zdolności manualne,
- podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- chęć podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (z możliwością trzeciej zmiany lub pracującej soboty).

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat,
- 3-miesięczny okres wdrożenia z gwarancją stawki nie mniej niż 17,20 zł/godz.: (15 zł/godz. + nie mniej niż 15% gwarantowanej premii),
- atrakcyjną premię miesięczną za uzyskane wyniki (zdecydowana większość pracowników otrzymuje taką premię),
- premię frekwencyjną: do 500 złotych kwartalnie,
- atrakcyjny dodatek za godziny nocne,
- dodatek za polecenie osoby do pracy - 150 zł brutto,
- pracę przy oddzielnym, siedzącym stanowisku, w klimatyzowanych warunkach,
- pracę w czystych i komfortowych halach,
- opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego w pierwszym okresie zatrudnienia,
- darmową herbatę, kawę, czekoladę w stołówce,
- możliwość zakupu smacznego obiadu w atrakcyjnej cenie,
- darmowy sok i kanapkę dla osób przyjeżdżających rowerem,
- możliwość udziału w firmowych akcjach integrujących,
- możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
- miłą atmosferę w pracy,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej, na pełen etat, z realną możliwością przejścia bezpośrednio do firmy.

Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu, ul. Oławska 27-29, piętro 5, telefon kontaktowy: 605 123 562.

Zadzwoń, przyjdź, bądź wyślij sms o treści "PRACA" oddzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy