Montera rusztowań oraz Pomocnika Montera - praca Niemcy

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Gdańsk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma z siedziba w Gdańsku, poszukuje:

Montera rusztowań oraz Pomocnika Montera

Miejsce pracy: Niemcy.
Głównie: Badenia Wirtembergia (okolice Stuttgart), dodatkowo Nadrenia Westfalia, Bawaria.
Obecnie okolice Dortmundu (Nadrenia Westfalia), dodatkowo Monachium.

Szukamy Monterów i Pomocników do:
• montażu, demontażu rusztowań, innych prac przy rusztowaniach ( Layer).
Wystarczy, żeby:
• było doświadczenie przy rusztowaniach dla Monterów (systemowe, ramowe)
• dla Pomocników doświadczenie przy zwykłych rusztowaniach (warszawskie lub choinkowych).
Wynagrodzenie:
Pomocnik: od 10-12 euro netto/g. (zależy od doświadczenia i stażu),
Monter z doświadczeniem na systemach Layer – od 12-13 netto na rękę i w górę.
Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Warunki:
• Umowa: Polska umowa o pracę – podpisanie zdalnie.
• Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne.
• Możliwość zasiłku Kindergeld oraz zwrot podatku SOK – BAU.
• Zjazdy: co 5-6 tygodni na tydzień.
• Odzież robocza i narzędzie: po stronie firmy.
• Przejazdy między krajami: po stronie firmy.
• Zjazdy urlopowe: po stronie firmy.
• Zakwaterowanie: po stronie firmy.
• Liczba godzin w miesiącu: 200 - 220
• Inwestycja: obiekty przemysłowe i zakłady chemiczne.
Mile widziane:
• Uprawnienia montera (jeżeli nie ma, to firma pomaga w wyrobieniu).
• Prawo jazdy kat. B i C.
• SCC/VCA (jeżeli nie ma, to firma pomaga w wyrobieniu).

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
11
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna