Monter

Stanisławów Pierwszy, Legionowo, Wołomin, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, Legionowo, Wołomin

Lokalizacja: Stanisławów Pierwszy
Dojazd liniami: L 8, L 33

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę agencyjną (płatne urlopy, zwolnienia lekarskie)
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.15;
- terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
- wdrożenie w zakres obowiązków;
- spotkania rekrutacyjne w siedzibie firmy;
- kartę Multisport, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach.

Zakres obowiązków:
- montaż wiązek kablowych.

Wymagania:
- zdolności manualne;
- precyzja;
- chęci do pracy.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub o wysłanie sms o treści LEGIONOWO 519-301-108

Agencja Pracy Benett People cert nr 7055

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji