Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich
  • Montaż mechaniczny szaf elektrycznych i osprzętu towarzyszącego

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas niekreślony (pełny etat)
  • Ciekawą pracę i styczność z najnowszymi technologiami
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Uczestnictwo w budowaniu firmy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Bądź zgłoszenie osobiste w siedzibie firmy, ul. Długa 3, Legionowo

Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną. Od ponad 25 lat zajmujemy się projektowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy