Monter rurociągów okrętowych

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Francja, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy na czas nieokreślony, GRH Recrutement (nr licencji 27250)

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Concarneau, Bretania, Francja

Profil:

·         Dobre widzenie przestrzenne

·         Doświadczenie w przemyśle stoczniowym

·         Mile widziane uprawnienia na suwnice, zwyżki i wózki widłowe

·         Umiejętność czytania planów

·         Znajomość funkcjonowania układu napędowego i narzędzi

·         Znajomość języka francuskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie

·         Chęć przeprowadzki do Francji

·         Mile widziane posiadanie prawa jazdy

Zakres obowiązków:

·         Budowa rurociągów dla przepływu oleju, wody i paliwa ze stali nierdzewnej lub naprawa istniejących sieci zgodnie z przewidywanymi potrzebami

·         Montaż i spawanie rur

·         Kontrola sieci i przeprowadzanie prób ciśnieniowych

·         Sporządzanie raportów z każdej interwencji

·         Czytanie planów okrętowych

Oferujemy

·         Stałe zatrudnienie na warunkach francuskich – CDI

·         Zapewnione zakwaterowanie przez klienta przez pierwsze 3 miesiące

·         Zarobki od 2400 euro na rękę (bez nadgodzin)

·         Możliwość pracy w nadgodzinach (do 48 godzin przepracowanych)

·         Narzędzia oraz odzież roboczą

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie