Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo w pracach montażowych i uruchamianiu regałów automatycznych na terenie Polski

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie przy montażu urządzeń technicznych - mile widziane
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • prawo jazdy kat. B
  • praca w delegacji związana z kilkudniowymi wyjazdami do różnych miejsc na terenie Polski (bez sobót i niedziel)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. zo.o. jest integratorem technologii i rozwiązań,... które umożliwiają automatyzację procesów logistycznych w zakresie składowania i transportu wewnętrznego. ISL dostarcza magazynowe regały automatyczne takie jak: regały obrotowe (karuzelowe, okrężne) Rotomat, regał windowy Lean-Lift, automatyczne systemy składowania palet - Pallet Mole i wiele innych. Posiadamy biura w Krakowie ( centrala) , Warszawie i Poznaniu. Więcej informacji na www.isl.pl.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria