Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Monter regałów automatycznych

Kraków, małopolskie

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ISL Sp. z o.o. to młoda polska firma, która od 17 lat specjalizuje się we wdrażaniu oraz produkcji automatycznych systemów magazynowych tj. regały windowe Lean-Lift , regały karuzelowe Rotomat, regały Logitower na blachy i ciężkie towary. Rozwiązania szczególnie dedykowane dla szerokiej logistyki i produkcji m.in. do składowania i kompletacji w magazynach, w działach utrzymania ruchu, narzędziowniach oraz wielu innych miejscach, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, ergonomia oraz szybkie wydawanie towarów. Zatrudniamy ponad 50 osób, posiadamy biura w Krakowie (centrala), Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo w pracach montażowych i uruchamianiu regałów automatycznych na terenie Polski

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie przy montażu urządzeń technicznych - mile widziane
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży
  • j. angielski – mile widziany

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. zo.o. jest integratorem technologii i... rozwiązań, które umożliwiają automatyzację procesów logistycznych w zakresie składowania i transportu wewnętrznego. ISL dostarcza magazynowe regały automatyczne takie jak: regały obrotowe (karuzelowe, okrężne) Rotomat, regał windowy Lean-Lift, automatyczne systemy składowania palet - Pallet Mole i wiele innych. Posiadamy biura w Krakowie ( centrala) , Warszawie i Poznaniu. Więcej informacji na www.isl.pl.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Budownictwo / Praca na budowie