Monter płyt kartonowo-gipsowych

AB2Pro Palma France

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Francuska agencja pracy AB2PRO działająca na rynku budowlanym od ponad 10 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska :

  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych w nowych budynkach typu : PLACOPAN, PLACOSTIL
  • Montaż wewnętrznych płyt izolacyjnych (DOUBLAGE)
  • Montaż sufitów podwieszanych (Armstrong)
  • Przygotowywanie elementów pod montaż
  • Stawianie metalowego szkieletu pod konstrukcje ścianek
  • Precyzyjna realizacja
  • Praca z laserem, wkrętarką, wiertarką

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana jest znajomość języka francuskiego
  • Wymagany własny samochód na dojazdy do pracy (1 auto na ekipę)
  • Podręczne narzędzia i ubranie robocze (kask, buty ochronne) na rozpoczęcie pracy

Oferujemy :

  • Kontrakt na francuskich warunkach (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki emerytalne, podatki odprowadzane we Francji)
  • Do 43 godzin pracy tygodniowo
  • Kontrakt na min. 4 tygodnie
  • Zakwaterowanie gwarantowane
  • Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja
  • Ubranie robocze po upływie 2 tygodni pracy

Prezentacja firmy

AB2PRO spełnia ważne role w sektorze budowlanym już od 2002 roku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne