Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca wewnątrz budynków przy montażu płyt kartonowo-gipsowych (ścianki, sufity).

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany;
  • umiejętność montażu ścianek i sufitów z karton gipsów;
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem;
  • mile widziane ekipy z własnym autem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - projekt długoterminowy;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość pracy w nadgodzinach - szacowany zarobek 2000 - 2500 euro netto;
  • stawka godzinowa 11,18 euro netto/h;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.

W PowerJobs zapewniamy wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży logistycznej i... produkcyjno-przemysłowej.

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej i rekrutacji wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749.

Do naszych klientów należą między innymi: NGK Ceramics, Raben Logistics, Maspex, Moto-Profil, Paccor czy Stanley Black & Decker. W swojej pracy wykorzystujemy ponad dziesięcioletnie doświadczenie i wyłącznie autorskie procesy rekrutacyjne.

Siedzibę naszej firmy znajdziesz w Katowicach, ul. Ks. P. Ściegiennego 3.

Jesteśmy PowerJobs, a naszym Powerem są ludzie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie