Monter konstrukcji stalowych

workconcept service GmbH

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Konstrukcje ślusarskie ze stali

Workconcept service GmbH od połowy 2012 roku z powodzeniem działa jako regionalny dostawca usług personalnych w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądaną pracę.

Nasze kluczowe cechy to:

  • uczciwe i uczciwe
  • kompetentny i osobisty

Pracujemy inaczej niż wielu naszych konkurentów.

Zadania:

  • Buduj i spawaj trudne zespoły
  • Sprawdzanie i tynkowanie trudnych montaży
  • Wyeliminuj zakłócenia
  • Wykonywanie prac pielęgnacyjnych i konserwacyjnych
  • Montaż elementów stalowych wg rysunków

Wymagania:

  • Pomyślnie ukończone szkolenie jako mechanik przemysłowy, ślusarz lub porównywalne szkolenie w sektorze metalowym
  • Znajomość konstrukcji metalowych
  • Wymagana wiedza spawalnicza. Wymagany test spawalniczy MAG (P)
  • Prawo jazdy i samochód na dojazd do miejsca pracy
  • Możliwość wysokości
  • Licencja dźwigowa
  • Znajomość języka niemieckiego, dzięki której możesz porozumiewać się w pracy

Oferujemy:

  • Możemy pokryć koszty wymaganej przepustki spawacza i uprawnień dźwigu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa od 16,65 EUR do 23,94 EUR (po 12 miesiącach) brutto + dieta dzienna 14 EUR/28 EUR netto za przepracowany dzień)
  • Zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy jest częściowo opłacane i organizowane przez pracodawcę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony z niemieckim dostawcą usług personalnych
  • Niemiecka umowa o pracę z niemieckim ubezpieczeniem społecznym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy