Monter konstrukcji stalowych/fasad z językiem niemieckim lub angielskim

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Ostrołęka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Lider technologii w zakresie innowacyjnych konstrukcji dachowych i fasadowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych/fasad

Miejsce pracy: 86368 Gersthofen - Bawaria

Stawka: od 17 euro/h – w zależności od doświadczenia

Zadania:

·         Montaż i przeglądy fasad i konstrukcji dachowych,

·         Dokumentacja prac montażowych i serwisowych,

·         Monitorowanie jakości podczas przechowywania, transportu i montażu komponentów,

·         Nadzór/Instruowanie podwykonawców w porozumieniu ze starszym monterem.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

·         Diety, premia wakacyjna i świąteczna,

·         Szerokie możliwości szkolenia i rozwoju,

·         Odzież roboczą,

·         Firmowy program emerytalny, nową restaurację firmową i inne korzyści, takie jak zniżki pracownicze i leasing rowerów,

·         Darmowe zakwaterowanie,

·         Zwrot kosztów podróży, np. bilet na pociąg/samolot lub stawka zryczałtowana za prywatny samochód osobowy,

·         Pracę w systemie 4/1.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MONTER KONSTRUKCJI” – na pewno oddzwonię!

Wymagania

Wymagania:

·         Ukończone szkolenie techniczne lub kilkuletnie doświadczenie w jednym lub w kilku z poniższych obszarów: konstrukcje stalowe, metalowe, szkło, przemysł/budownictwo, fasady, budowa maszyn,

·         Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie,

·         Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Niemiecka umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
dodatki, premie, dopłaty, diety, nadgodziny, darmowe zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy