Monter instalacji elektrycznych (Elektryk)

FallWork Sp. z o.o.

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Niemcy, Nadrenia-Palatynat

Aktualnie poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Doświadczony Monter instalacji elektrycznych (Elektryk)

(Wystarczy Twoje doświadczenie, nie wymagamy uprawnień)

Lokalizacja – Nadrenia-Palatynat, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji elektrycznych oraz montaż okablowania w różnych typach obiektów

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy
  • Możliwość dojazdu do miejsca pracy
  • Terminową realizację zadań, zaangażowanie
  • Nie tolerujemy nietrzeźwości w pracy
  • Szukamy tylko solidnych i zdecydowanych

Zapewniamy:

  • Szybkie zatrudnienie
  • Umowę o pracę tymczasową
  • 13,00 euro brutto za godzinę
  • Miesięczny okres próbny
  • Gwarantowany czas pracy w ilości 47h/tygodniowo
  • Zadania realizujesz w jednej zmianie - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00 (10h z ustalonymi przerwami) oraz w piątek w godzinach 7.00-14.00 (7h)
  • Gwarantujemy terminowo wypłacane wynagrodzenie - wypłaty realizujemy 10-go każdego miesiąca
  • Legalne oddelegowanie
  • Jeżeli sprawdzisz się w okresie próbnym, zaproponujemy długoterminowy kontrakt
  • Darmowe zakwaterowanie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.