Monter elewacji zewnętrznych

Francja, zagranica

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref:MON/0419/FRA
Miejsce pracy: Francja , Champagne-Ardenne

Oferujemy:
- Stawkę godzinową: 11,61 EUR brutto/godzinę
- Dodatek transportowy PL-FR FR-PL 141 eur brutto - wypłacany proporcjonalnie co 3 pełnem-ce pracy
- Godziny nadliczbowe płatne dodatkowo 25% i 50%
- Ekwiwalent żywieniowy: 9,41 EUR brutto/dzień
- Zakwaterowanie: zapewnia kontrahent
- Wymiar czasu pracy: 35 godzin tygodniowo

Zadania:
- wykonywanie fasad budynków w betonie,
- odnawianie, fugowanie, czyszczenie fasad,
- montaż izolacji termicznej,
- tynkowanie, ocieplanie, wykańczanie,malowanie zewnętrzne,
- praca na wysokości

Oczekujemy:
- zaangażowania w powierzone zadania
- chęci do wyjazdu “od zaraz”

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna