MONTER DS. SYSTEMÓW SANITARNYCH W ZESPOLE INSTALACJI SANITARNYCH

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

  • zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.
  • zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze.
  • posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(1 ETAT)

Nr. Ref. 105/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżąca obsługa techniczna i eksploatacja urządzeń i systemów sanitarnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, węzłów grzewczych, przepompowni, wodnych systemów przeciwpożarowych;
  • Wykonywanie napraw oraz usuwanie usterek w powierzonych urządzeniach i systemach;
  • Nadzór nad wykonywaniem napraw i przeglądów urządzeń zlecanych firmom zewnętrznym;
  • Wykonywanie prac montażowych i modernizujących z wykorzystaniem dokumentacji technicznej urządzeń i systemów.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie podstawowe lub zasadnicze – mile widziane średnie. Preferowana specjalność monter urządzeń sanitarnych
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy z komputerem,
  • Umiejętność pracy w oparciu o dokumentację techniczną;
  • Znajomość funkcjonowania urządzeń i systemów sanitarnych;
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie kompetencji m.in. takich jak: rzetelność, terminowość, umiejętność stosowania odpowiednich przepisów, postawa etyczna.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 04.07.2018r. za pomoca opcji "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.