Opis stanowiska pracy

EMMI kuchnie i wnętrza oferuje swoim Klientom wszelkiego rodzaju meble na wymiar, które łączą w sobie tak istotne cechy, jak funkcjonalność, niepowtarzalność i nowatorstwo, które składają się na końcowy efekt w postaci prestiżowego wnętrza. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w salonie firmowym w Grodzisku Mazowieckim na stanowisku:

Montażysta meblowy

OPIS STANOWISKA

  • Wykonywanie montażu mebli pod wymiar (głównie meble kuchenne i salonowe),
  • Praca ze stolarką meblową m.in. docinanie elementów, wykonywanie pomiarów, montaż,
  • prowadzenie dokumentacji po montażowej.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku samodzielny montażysta mebli minimum 3 lata
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma Emmi Kuchnie i Wnętrza zajmuje się produkcją mebli na wymiar do ku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne