Opis stanowiska pracy

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy :

Pracowników montażu małych elementów plastikowych
Miejsce pracy: Zakład produkcyjny na terenie Piaseczna

Montażysta/ka

Miejsce pracy: Piaseczno

Stanowisko montażysty:
Spokojna praca siedząca, manualna wymagająca cierpliwości staranności i dokładności. Polegająca na łączeniu ze sobą plastikowych elementów np. zapięć do nart, gniazdek do kontaktów.

Zapewniamy:
- Szkolenie stanowiskowe
- Bardzo dobrą atmosferę pracę
- Umowę o Pracę Tymczasową (płatny urlop, płatne zwolnienie lekarskie)
- Stabilne zatrudnienie
- Pracę w systemie trzy zmianowym (6:00, 14:00, 22:00) bez nadgodzin
- Wolne weekendy
- Terminowe wypłaty
- Ubezpieczenie najbliższych członków rodziny
- Możliwość korzystania z LuxMed i Multisport na korzystnych warunkach

Na spotkaniu rekrutacyjnym oprowadzamy kandydatów po zakładzie produkcyjnym aby każdy mógł zobaczyć jak wygląda praca.

Transport na trasie Góra Kalwaria-Piaseczno-Góra Kalwaria na preferencyjnych warunkach.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055)

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna