Opis stanowiska pracy

BoConcept jest duńską siecią franczyzowych salonów oferujących wyposażenie wnętrz.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Montażysta mebli

Od kandydatów oczekujemy:

  • praktycznego doświadczenia w realizowaniu montażu mebli (w naszym przypadku montowanych z gotowych elementów) i/lub doświadczenia oraz zmysłu technicznego nabytego w trakcie pracy polegającej na planowaniu i montażu (umiejętności manualne i spostrzegawczość),
  • samodzielności w działaniu wspartej łatwością przyswajania wiedzy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności technicznych, w tym umiejętności posługiwania się elektronarzędziami,
  • rzetelności i zaangażowania,
  • bardzo dobrego stanu zdrowia (transport mebli),
  • wysokiej kultury osobistej oraz dbania o porządek w miejscu pracy,
  • czynnego prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy zatrudnienie w formie umowy o pracę, partnerskie relacje i dobrą atmosferę pracy.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, zawierających:

  • opis dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz przebiegu nauki,
  • klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych personalnych.

Niekompletne dokumenty aplikacyjne nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma BoConcept powstała w Danii w 1952 roku i dzisiaj może pochw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Inne