Mobile Developer

Devire

warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: warszawa

Dla naszego klienta - firmy z sektora bankowego, poszukujemy obecnie doświadczonego Mobile Developera

Obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji mobilnych na system Android i iOS dla Klienta z sektora bankowego
  • Programowanie w języku Kotlin oraz Swift
  • Wdrażanie i implementacja aplikacji biznesowych
  • Realizowanie projektów w metodykach zwinnych w ścisłej współpracy z Klientem
Wymagania
  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji mobilnych na system Android oraz iOS
  • Umiejętność programowania w języku Kotlin oraz Swift
  • Znajomość architektury MVC, MVP, MVVM
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewne

Mile widziana znajomość:

  • Narzędzi do testów aplikacji mobilnych
  • REST i WebServices
  • Metodyk zwinnych
  • Języka Objective-C
  • Narzędzia JIRA

Devire Devire Devire Devire