Opis stanowiska pracy

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko: MŁODSZY TECHNOLOG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kontakt z klientami w kwestiach dotyczących nowych projektów, konstrukcji oraz technologii,
  • Aktualizacja danych technologicznych w systemie ERP,
  • Realizowanie przydzielonych zadań w wyznaczonych terminach,
  • Udział w projektowaniu nowych wyrobów - współpraca z konstruktorem oraz klientem,
  • Współpraca z działem zaopatrzenia w kwestiach technologicznych dotyczących zamawianych surowców,
  • Wdrażanie nowych technologii,
  • Bieżąca analiza możliwości optymalizacji, modernizacji i automatyzacja procesów produkcyjnych,
  • Ustalanie procesu technologicznego dla istniejących produktów,
  • Przeprowadzanie testów nowych produktów,
  • Kontrolowanie i optymalizacja procesów technologicznych,
  • Tworzenie, aktualizacja oraz nadzór nad dokumentacją jakościową i technologiczną.

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Mile widziane doświadczenie w spółkach o profilu produkcyjnym,
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Gotowości do zmian i łatwości adaptacji,
  • Dokładność doskonała organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków, odpowiedzialność i dyspozycyjność.

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę,
  • Intensywny rozwój zawodowy,
  • Pracę w organizacji nastawionej na innowacyjność,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca