Młodszy Spedytor Krajowy

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie kontaktów z przewoźnikami
  • Budowanie pozytywnych relacji z przewoźnikami
  • Wysyłanie zleceń transportowych
  • Uczestnictwo w nadzorze nad realizacją usługi transportowej i dystrybucji, w tym nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z pozostałymi Działami Firmy
  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego
  • Kompleksowe zarządzanie dokumentacją transportową
  • Planowanie tras podległego taboru transportowego

Oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy biurowej, mile widziane w transporcie
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym: 0-8, 6-14, 12-20

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie wewnętrzne
  • Nauka zawodu spedytora
  • Ogromne możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie 18-22 zł brutto/h uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
18,00 zł - 22,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców