Młodszy Spedytor krajowy (również z orzeczeniem)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Natolin, mazowieckie

Miejsce pracy: Natolin

Zadania:

  • Współpraca z Klientami i podwykonawcami
  • Organizowanie operacji transportowych przy zachowaniu ustalonych z Klientem warunków
  • Monitorowanie obsługiwanych zleceń, nadzorowanie dokumentacji spedycyjnej
  • Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
  • Przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
  • Wykonywanie operacji systemowych
  • Dbanie o wysoką jakość, terminowość realizowanych zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane (nie jest to warunek konieczny)
  • Znajomość sektora spedycji drobnicowej
  • Wykształcenie z kierunku transport lub logistyka będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość obsługi giełdy transportowej Trans
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) – mile widziana

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • System zmianowy (18-2, 12-20, 7-15)
  • Możliwość rozwoju w rozpoznawalnej marce i branży Logistycznej
  • Możliwość udziału w projekcie rozwojowym Manpower
  • Wsparcie Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials